The post type is: page

e-Regulaminy programów partnerskich i inne usługi

 • 1

  Regulamin

  Opracujemy dostosowany do zasad i rozwiązań organizowanego przez Państwa programu partnerskiego lub lojalnościowego e-regulamin, odznaczony prestiżowym Certyfikatem Bezpiecznego Regulaminu.

 • 2

  Informacje

  Przeprowadzimy kompleksowy audyt prawny programu pod kątem realizacji wymogów 18-stu aktów prawnych. Przygotujemy przystępny raport z audytu. Po wdrożeniu opracowanych zaleceń Państwa program otrzyma wyróżniający na rynku Certyfikat Bezpiecznego Programu Partnerskiego albo Certyfikat Bezpiecznego Programu Lojalnościowego.

 • 3

  Prywatność

  Stworzymy politykę prywatności programu partnerskiego lub lojalnościowego, zapewniającą poszanowanie prywatności jego uczestników i Państwa partnerów biznesowych.

 • 4

  Dane osobowe

  Opracujemy kompleksową dokumentację przetwarzania danych osobowych: politykę bezpieczeństwa i instrukcję zarządzania systemem informatycznym. Zgromadzone zbiory danych zgłosimy do rejestru GIODO.

 • 5

  Szkolenia kadr

  Przeprowadzimy szkolenie Państwa personelu z prawa e-commerce, w tym zasad rozpoznawania reklamacji. Oferujemy również szkolenia z zasad przetwarzania danych osobowych, m. in. Państwa partnerów biznesowych lub uczestników organizowanego programu lojalnościowego.

e-Regulaminy Partnerskie

e-Regulamin Programu Partnerskiego lub Lojalnościowego

1

e-Regulamin Programu Partnerskiego lub Lojalnościowego

Programy partnerskie i lojalnościowe to świetny sposób zwiększania sprzedaży! Skoncentruj się na stworzeniu atrakcyjnej oferty, bez obaw o prawne aspekty programu – my zrobimy za Ciebie resztę. Skonsultujemy z Tobą sposób prowadzenia programu i doradzimy w kwestii wyboru rozwiązań prawnych. W efekcie sporządzimy regulamin dopasowany do indywidualnych potrzeb Twojego programu lojalnościowego lub partnerskiego. Dla pełnego bezpieczeństwa, przygotowany regulamin zostanie objęty rocznym Monitoringiem prawnym.

Audyt Programu Lojalnościowego lub Partnerskiego

2

Audyt Programu Lojalnościowego lub Partnerskiego

Programy lojalnościowe i partnerskie wiążą się z koniecznością realizacji obowiązków dotyczących m. in. przetwarzania danych osobowych lub świadczenia usług drogą elektroniczną. Realizacja części tych obowiązków następuje poza treścią regulaminu. Na przykład w przyjętych rozwiązaniach uczestnictwa w programie, w treściach e-maili lub na informacyjnych stronach internetowych. W celu zdiagnozowania problemów w tym obszarze, zaleca się przeprowadzenie audytu prawnego programu.

Gruntowny audyt programu, wykonywany przez prawników i specjalistów branży e-commerce. Sprawdzamy proces uczestnictwa w programie, w kontekście jego dokumentacji, procedur i przetwarzania danych osobowych. Raport z audytu wskazuje konkretne zalecenia, dotyczące doprowadzenia programu do zgodności z obowiązującymi przepisami. Wdrożenie zaleceń ujętych w raporcie, warunkuje przyznanie Certyfikatu Bezpieczny Program.

Certyfikat Bezpieczny Program

Polityka Prywatności Programu Partnerskiego lub Lojalnościowego

3

Polityka Prywatności Programu Partnerskiego lub Lojalnościowego

Organizacja programu partnerskiego lub lojalnościowego wiąże się ze zbieraniem danych osobowych od jego uczestników. Realizacja tego procesu wymaga spełnienia obowiązków prawnych z zakresu ochrony danych osobowych. Polityka prywatności stanowi właściwą metodę wypełnienia części obowiązków w tym przedmiocie. Zadbaj o stworzenie jasnych zasad dotyczących przetwarzania danych osobowych uczestników organizowanego programu. Twoi klienci z pewnością docenią ich pewność i transparentność. Transparentność, do której jesteś zobowiązany obowiązującymi przepisami prawa.

Dane Osobowe Przetwarzane w Ramach Programu

4

Dane Osobowe Przetwarzane w Ramach Programu

Organizacja programu lojalnościowego lub partnerskiego wiąże się z przetwarzaniem danych osobowych jego uczestników. Dane te wymagają właściwego zabezpieczenia, realizowanego przede wszystkim przez sporządzenie dokumentacji, regulującej system przetwarzania danych osobowych w przedsiębiorstwie. Jest to nieodzowny element dla biznesu, prowadzonego przez organizatora programu. Jego sporządzenie jest konieczne w perspektywie zgodności z przepisami o ochronie danych osobowych. Polityka bezpieczeństwa danych osobowych jest niezbędna w celu zgłoszenia zbiorów danych do rejestru GIODO.

Indywidualna polityka bezpieczeństwa programu z audytem

 • Rozpoczynamy od audytu przetwarzania danych bezpośrednio w siedzibie firmy,
 • Na tej podstawie sporządzamy politykę bezpieczeństwa dostosowaną do potrzeb,
 • Polityka bezpieczeństwa zostaje objęta rocznym Monitoringiem prawnym.
Dane Osobowe

Szkolenie z Danych Osobowych i Prawa e-Commerce

5

Szkolenie z Danych Osobowych i Prawa e-Commerce

Szkolenia opracowane dla przedsiębiorców, którzy prowadzą swój biznes za pośrednictwem Internetu oraz osób związanych z działalnością podmiotów e-commerce. Starannie opracowany program i obszar doświadczenia prawnika prowadzącego szkolenie, pozwolą Ci zdobyć konkretną i wartościową wiedzę w prosty, przyjemny sposób.

SZKOLENIE
PRAWO E-COMMERCE
W PRAKTYCE

 • Wiedza na temat prawnych aspektów działalności w internecie,
 • Szkolenie prowadzi doświadczony prawnik – specjalista z zakresu e-commerce,
 • Uczestnicy otrzymają własne materiały szkoleniowe.

Szkolenie
dane osobowe
w e-commerce

 • Zasady przetwarzania danych osobowych w ramach organizowanego programu,
 • Działania marketingowe programu, a praktyczna ochrona danych osobowych,
 • Materiały szkoleniowe dla uczestników szkolenia.

SZKOLENIE
PRAWO E-COMMERCE
I DANE OSOBOWE

 • Szeroki zakres wiedzy, niezbędnej do prowadzenia e-biznesu,
 • Omówienie obu obszarów jednocześnie pozwala na lepszy pogląd tematyki,
 • Prowadzone przez doświadczonych prawników branży e-commerce.
e-Learningi

e-Learningi

Szkolenia e-learningowe umożliwiają zdobycie cennej wiedzy, bez konieczności wychodzenia przy tym z domu lub biura. Opracowując zakres tematyczny, dużą wagę przykładamy do ich praktycznej przydatności. Dlatego oferowane szkolenia w przystępny sposób zapoznają z tajnikami dość zawiłej tematyki. E-learning to najwygodniejszy sposób na zdobycie praktycznej wiedzy, niezbędnej w e-biznesie.

e-Regulaminy – stworzone dla e-commerce

Bezpieczeństwo prawne elektronicznego handlu i wymiany danych:

dla-sklepow-1

Przygotowujemy e-Regulaminy programów partnerskich i lojalnościowych. Świadczymy kompleksowe usługi prawne w tym zakresie.

dla-sklepow-2

Udostępniamy funkcjonalność wdrożenia e-Regulaminu programu przy zastosowaniu kodu html lub tradycyjnie.

dla-sklepow-3

Oferujemy monitoring e-Regulaminu programu i jego bieżącą aktualizację pod kątem zmian w prawie i wpisów do rejestru UOKiK.

dla-sklepow-4

W ofercie posiadamy formę rozliczeń ratalnych –do 18 rat. Płatność następuje po wykonaniu zamówienia.

dla-sklepow-5

Dokumentację przygotowują specjaliści prawa e-commerce i ochrony danych osobowych.

dla-sklepow-6

e-Regulaminy programów które przygotowujemy są pozbawione niedozwolonych postanowień umownych, zamieszczonych w rejestrze UOKiK.

dla-sklepow-7

Wyróżnij się na tle konkurencji! Wraz z zamówionym e-Regulaminem programu otrzymasz Certyfikat Bezpieczny Regulamin.

dla-sklepow-8

Przygotujemy dokumentację przetwarzania danych w ramach realizowanego programu lojalnościowego lub partnerskiego.

Bezpieczny Monitoring

Monitoring i aktualizacja dokumentacji

Monitoring i aktualizacja dokumentacji

Weryfikujemy na bieżąco zmiany w prawie, abyś nie musiał martwić się aktualnością swojego Indywidualnego e-Regulaminu. Gdy nasz prawnik wykryje zmiany w przepisach, wymagające aktualizacji treści Twojego regulaminu, dokonamy odpowiednich poprawek i bezpłatnie otrzymasz zaktualizowany dokument. Zapewnij ciągłe bezpieczeństwo, przy minimum swojego zaangażowania.

Bezpieczny Rok

Promocja – pierwszy rok Monitoringu gratis

Promocja – pierwszy rok Monitoringu gratis

Każdy dokument prawny stanie się w końcu niezgodny z przepisami. W roku 2015, w życie weszło aż 30 000 stron nowych aktów prawnych. Monitoring uwolni Cię od konieczności śledzenia każdej zmiany w przepisach, gdyż zrobimy to za Ciebie! Twój Indywidualny e-Regulamin podlega bezpłatnemu Monitoringowi przez 12 miesięcy. Indywidualny e-Regulamin będzie aktualny przez cały rok, bez potrzeby Twojej ingerencji w jego treść.

Bezpieczny Regulamin

Certyfikat Bezpieczny Regulamin – zyskaj w oczach Klientów

Certyfikat Bezpieczny Regulamin – zyskaj w oczach Klientów

I ndywidualny e-Regulamin programu partnerskiego lub lojalnościowego zostanie objęty Certyfikatem Bezpieczny Regulamin. Wiemy, że obok tak ważnych elementów Twojego biznesu, jak odpowiedni marketing czy wygląd strony internetowej, dużą rolę odgrywa także dokumentacja prawna. Potwierdzają to badania, z których wynika, że aż 56% osób potencjalnie zainteresowanych Twoją działalnością przegląda regulamin strony przed podjęciem decyzji o związaniu się umową. Certyfikat sprawi, że osoby odwiedzające Twoją podstronę z Indywidualnym e-Regulaminem uzyskają pewność, że jesteś profesjonalistą, dbającym o aspekty prawne swojej działalności, któremu warto zaufać. Atrakcyjny logotyp na pewno zwróci na siebie uwagę, pomagając Ci zbudować zaufanie klientów i zwiększyć konwersję.

Poznaj jakość e-Regulaminów

z perspektywy naszych Klientów

Bezpłatny audyt

Zamów bezpłatny audyt regulaminu

Zależy nam abyś miał pewność, że stosowany przez Ciebie regulamin programu partnerskiego spełnia prawidłowo swoją funkcję. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, oferujemy bezpłatne przeprowadzenie audytu stosowanego przez Ciebie regulaminu programu partnerskiego lub lojalnościowego. Przeprowadzimy kompleksowe badanie treści dokumentu, a wnioski przedstawimy Ci w formie raportu pokontrolnego, wskazując do trzech klauzul niedozwolonych lub braków informacyjnych, ewentualnie odnalezionych w regulaminie Twojego programu partnerskiego lub lojalnościowego.

Zamów

Konkretnie

e-Regulaminy i e-commerce w liczbach

Klauzul niedozwolonych wpisanych do rejestru prowadzonego przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Usług dedykowanych konkretnym rozwiązaniom e-commerce. Największy wybór na rynku.

Aktów prawnych, w których specjalizujemy się aby stworzyć dokumentację dla Ciebie