Monitoring dokumentacji

Poświęciliśmy wiele pracy aby stworzyć ofertę, która w pełni wpisze się w potrzeby przedsiębiorców świadczących swoje usługi przez Internet. Badaliśmy oczekiwania naszych Klientów, a także analizowaliśmy najczęściej pojawiające się problemy. Dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu prawników z zespołu e-Regulaminy.pl, opracowaliśmy system, który w pełni zabezpieczy Twoją dokumentację prawną, a co za tym idzie – prowadzony przez Ciebie biznes. Bezpieczeństwo, które będzie trwało, wymagając przy tym minimum Twojego zaangażowania. Z dumą możemy zaprezentować Ci usługę Monitoringu dokumentacji prawnej. To usługa dzięki której zadbamy o aktualizację Twojego regulaminu, polityki prywatności i polityki bezpieczeństwa. Weryfikujemy zmiany w aktach prawnych dotyczących usług świadczonych drogą elektroniczną, a gdy zajdzie taka potrzeba, aktualizujemy dokumentację – bez dodatkowych opłat, niezależnie od ilości zmian. Usługa Monitoringu stanowi doskonałe uzupełnienie pozostałych usług, świadczonych przez zespół e-Regulaminy.pl.

MONITORING DOKUMENTACJI

Korzyści z Certyfikacji

Co zyskujesz dzięki wdrożeniu Systemu Certyfikacji Bezpieczeństwa

AKTUALNOŚĆ DOKUMENTACJI

AKTUALNOŚĆ DOKUMENTACJI
Monitoring polega na bieżącej weryfikacji aktualności Twojej dokumentacji. Duża liczba nowelizowanych aktów prawnych przestanie być Twoim zmartwieniem. Niezależnie od liczby zmian w prawie, w okresie Monitoringu to my zajmiemy się aktualizacją Twojego regulaminu lub polityki prywatności czy bezpieczeństwa. Dzięki temu skupisz się na tym, co jest dla Ciebie naprawdę ważne – na prowadzeniu swojego biznesu. Słysząc o zmianach w przepisach nie będziesz musiał zastanawiać się czy Twój regulamin nadal jest aktualny czy może potrzebujesz zupełnie nowego dokumentu. My o to zadbamy.

ZAUFANIE KLIENTÓW

ZAUFANIE KLIENTÓW
Z badań wynika, że aż 56% osób kupujących w Internecie czyta regulamin przed dokonaniem zakupu. To właśnie na podstronie z regulaminem część z nich podejmie decyzję, czy zakupić Twoje produkty lub skorzystać z oferowanych usług. Świadomość konsumentów na temat przysługujących ich praw stale rośnie. Nic tak nie odstrasza użytkowników, jak zaniedbana i nieaktualna treść dokumentacji prawnej. To bardzo ważny obszar, nie lekceważ go. Nie pozwól aby nieaktualny dokument zniechęcił Twoich potencjalnych kontrahentów i sprawił, że Twoja firma nie zdobędzie zaufania klientów./p>

OPIEKA PRAWNA

OPIEKA PRAWNA
W 2015 r. weszło w życie aż 29 843 stron nowych aktów prawnych. To ogromna liczba. Nieustanne trzymanie ręki na pulsie i aktualizowanie dokumentacji, wymagałoby zatrudnienia w Twojej firmie prawnika, specjalnie do tego celu. Zapewnimy Ci taką pomoc i to na znacznie korzystniejszych warunkach. Co najmniej raz w miesiącu nasi prawnicy sprawdzają kilkadziesiąt aktów prawnych pod kątem wprowadzonych w nich zmian. Objęta Monitoringiem dokumentacja zostaje zaktualizowana bez dodatkowych opłat, w sposób wymagający minimalnej ingerencji z Twojej strony.

OPTYMALIZACJA DZIAŁANIA

OPTYMALIZACJA DZIAŁANIA
Jak wspominaliśmy, w 2015 r. w życie weszło prawie 30 000 stron nowych aktów prawnych. Czy wyobrażasz sobie ile czasu musiałbyś poświęcić na ich analizę? To dopiero początek. Należałoby także zredagować nieaktualne postanowienia, stworzyć nowe zapisy i umieścić je we właściwym miejscu dokumentu. Dzięki Monitoringowi nie musisz się tym przejmować. Aktualizację przepisów przeprowadzimy za Ciebie, a dzięki nowoczesnej technologii HTML w łatwy sposób zainicjujesz wprowadzenie zmian w Twoim dokumencie – niemalże wszystko dzieje się automatycznie.

Buduj wiarygodność i zwiększaj konwersję!

Certyfikowanie dokumentów objętych Monitoringiem

Doceniamy rzetelnych przedsiębiorców i wspieramy odpowiedzialne prowadzenie biznesu. Chcemy aby podejmowane przez Ciebie działania, służące budowaniu zaufania klientów, zostały przez nich zauważone i trafiły do ich świadomości. W tym zadaniu pomoże Ci nasz System Certyfikacji Bezpieczeństwa. Objęcie regulaminu Monitoringiem sprawia, że będzie on aktualny przez cały okres trwania usługi, a więc spełnia kryterium do przyznania Certyfikatu Bezpieczny Regulamin. Wszystkie tworzone przez nas Indywidualne e-Regulaminy oraz polityki prywatności i cookies, zostają otoczone bezpłatną opieką prawną w formie rocznego Monitoringu. W okresie obowiązywania Monitoringu, aktywny jest także Certyfikat Bezpieczny Regulamin, który pomoże Twojej firmie wyróżnić się na tle konkurencji. To nie wszystko – certyfikujemy również sklepy i serwisy, kampanie marketingowe, a także systemy przetwarzania danych osobowych.

Certyfikat Bezpieczny Regulamin
Certyfikat Bezpieczny Konkurs
Certyfikat Bezpieczny Program
Certyfikat Bezpieczna Aplikacja
Certyfikat Bezpieczna Promocja
Atest Konsumenta
Dane Osobowe

Przystępność wdrożenia

Warunki techniczne korzystania z Systemu Certyfikacji Bezpieczeństwa

Jednym z głównych założeń Monitoringu, jest odciążenie naszych Klientów od obowiązku zapewnienia zawsze aktualnej dokumentacji prawnej na stronie internetowej. Przecież zaoszczędzony czas lepiej poświęcić na rozwijanie swojej firmy, realizację pilnych zadań czy zasłużony odpoczynek. Indywidualne dokumenty objęte Monitoringiem są wyświetlane za pośrednictwem nowoczesnej technologii lokowania treści przy użyciu krótkiego kodu HTML. Nie musisz ingerować w strukturę strony wklejając i dopasowując treść czy elementy graficzne.

Aktualizacja dokumentu również przebiega niezwykle prosto. Gdy nasi prawnicy wykryją zmiany w prawie i zaktualizują Twój dokument, zostaniesz o tym poinformowany za pośrednictwem e-maila oraz w wiadomości SMS. Wystarczy, że skorzystasz z jednego przycisku inicjującego proces aktualizacji i to wszystko! Dokument zaktualizuje się automatycznie dzięki kodowi HTML. Treść zmienionego dokumentu będzie także dodatkowo dostępna do pobrania za pośrednictwem Twojego konta klienta w serwisie e-Regulaminy.pl

Warunki techniczne korzystania z Systemu Certyfikacji Bezpieczeństwa

Odnawianie Monitoringu

Zapewnij ciągłość bezpieczeństwa dokumentacji

SAM DECYDUJESZ

SAM DECYDUJESZ
Usługa Monitoringu świadczona jest w okresach rocznych. Wiemy, że możesz zmienić zdanie i samemu przejąć obowiązki związane z weryfikacją i aktualizowaniem swojej dokumentacji. Dokładamy wszelkich starań aby świadczyć usługi o jak najwyższym standardzie, jednak decyzja czy z nich skorzystasz pozostaje w Twoich rękach. Dlatego Monitoring nie odnawia się automatycznie. Gdy okres bezpieczeństwa dobiega końca, informujemy Cię o tym, prosząc o informację czy jesteś zainteresowany jego przedłużeniem.

PRZETESTUJ ZA DARMO

PRZETESTUJ ZA DARMO
Dokumenty, które tworzymy indywidualnie dla Ciebie, zostają objęte Monitoringiem na 1 rok, całkowicie za darmo! Wraz z indywidualnymi regulaminami oraz polityką prywatności i plików cookies, zawsze otrzymujesz także pewność, że ich treść będzie w pełni legalna przez cały rok. Wiesz bowiem, że prawnicy specjalizujący się w prawie e-commerce, będą nieustannie czuwać nad ich aktualnością. To doskonałe rozwiązanie, które stanowi niezbędne uzupełnienie indywidualnych dokumentów. Przekonaj się o tym sam – za darmo.

Bezpłatny audyt regulaminu

Sprawdź, czy Twój regulamin jest aktualny

Jeżeli jeszcze nie korzystasz z naszych usług, możesz mieć wątpliwości co do aktualności posiadanego regulaminu. Pomożemy Ci upewnić się, czy wszystkie postanowienia w stosowanym przez Ciebie regulaminie są zgodne z obecnym stanem prawnym. Prześlij go do nas, a wyspecjalizowany audytor dokona szczegółowej analizy treści zastosowanych postanowień. W przypadku znalezienia uchybień otrzymasz bezpłatnie raport pokontrolny, w którym wskażemy do trzech nieprawidłowości, ewentualnie wykrytych w Twoim regulaminie.

Zamów