Serwis e-Regulaminy.pl

Imię i nazwisko*:
Adres email*:
Nr. telefonu*:
Temat*:
Dodatkowe informacje:

Dane zbierane są w celu umożliwienia osobom zainteresowanym kontaktu z administratorem oraz uzyskania przez nie szczegółowych informacji na temat świadczonych usług. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych gromadzonych i przetwarzanych poprzez serwis e-Regulaminy.pl jest Instytut Odpowiedzialnego Biznesu Anna Mrozowska z siedzibą w Poznaniu (60-837) przy ul. Mickiewicza 33/41. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wskazanego celu. Więcej informacji odnajdziesz w Polityce prywatności i plików „cookies” serwisu.

* - Pola obowiązkowe do wypełnienia

e-Regulaminy.pl poprzez kompleksowe rozwiązania prawne, indywidualne wsparcie i szkolenia umożliwiają firmom prowadzenie bezpiecznych działań w obszarze świadczenia usług drogą elektroniczną. Naszym celem jest bezpieczeństwo klientów, zapewniane przy użyciu najnowocześniejszych środków – zapewniających przyjazne wdrożenie i obsługę, a także bieżącą aktualność przygotowanej dokumentacji.

e - w nazwie zobowiązuje.

„e-” w nazwie zobowiązuje. Rozwiązania prawne realizujemy przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Indywidualnie sporządzone regulaminy dostarczamy przy użyciu kodu HTML. Wystarczy jego wklejenie w kodzie źródłowym docelowej strony internetowej. Dokładnie jak w usłudze Google Adwords. Takie rozwiązanie umożliwia realny i sprawny monitoring dokumentacji pod kątem zmian w prawie. Jeśli je zdiagnozujemy, wysyłamy powiadomienie e-mail i SMS, a po 72 godzinach nowy regulamin trafia wprost na docelową stronę internetową. Prawda, że bardziej „e-” być nie może?

Zespół prawników eRegulaminy.pl

Nowoczesność środków wspiera klasyczną merytorykę i doświadczenie. Zespół prawników eRegulaminy.pl posiada bogatą praktykę w zakresie prawa e-commerce, prawa konsumenckiego oraz ochrony danych osobowych. Współpracowaliśmy zarówno z podmiotami o ugruntowanej pozycji, będącymi liderami w swojej branży, jak również z przedsiębiorcami stawiającymi pierwsze kroki w e-biznesie. Oprócz standardowych realizacji dla sklepów internetowych i organizatorów konkursów, specjalizujemy się w usługach na rzecz skomplikowanych serwisów, czy aplikacji mobilnych. Regulacje prawne dotyczące wewnętrznych portfeli, kryptowalut, dropshippingu, sprzedaży voucherów, warunków licencyjnych, zawężania rękojmi w transakcjach B2B, czy aż czterostronnych stosunków zobowiązaniowych w e-commerce – to nasze codzienne realizacje, odległe od świata sztampowych prawników.

Całkowicie polski kapitał.

Całkowicie polski kapitał. Pełna zgodność z wymogami polskiego ustawodawcy. Jednak to nie wszystko. W ofercie posiadamy również e-regulaminy oraz polityki prywatności i plików cookies, realizowane w innych językach. Nie ograniczamy się do krajów Unii Europejskiej. Legitymujemy się realizacjami kierowanymi na rynek USA, czy rynki wschodnie.

Poznaj jakość e-Regulaminów

z perspektywy naszych Klientów

Dynamika prawa e-commerce i dotkliwość sankcji z tytułu jego nieprzestrzegania powodują, że zlecenie specjalistycznej obsługi prawnej realizowanych przedsięwzięć biznesowych stało się koniecznością. Dlatego jesteśmy. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania prawne dla celów obsługi branży handlu elektronicznego. Zapewniamy ich całkowitą zgodność z prawem ecommerce, zasadami przetwarzania danych osobowych oraz innymi szczególnymi wymogami prawnymi. Dzięki temu nasi Klienci mogą w całości poświęcić się działalności w której są najskuteczniejsi, a obsługę prawną związaną z jej funkcjonowaniem oddać w ręce profesjonalistów.

Konkretnie

e-Regulaminy i e-commerce w liczbach

Klauzul niedozwolonych wpisanych do rejestru prowadzonego przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Usług dedykowanych konkretnym rozwiązaniom e-commerce. Największy wybór na rynku.

Aktów prawnych, w których specjalizujemy się aby stworzyć dokumentację dla Ciebie